▶Chipset Hemat Baterai Canggih Mung Kasedhiya ing Texas Instrument; Konsumsi Rendah
▶Layar E-ink lan Kasedhiya Nganti Telu utawa Papat WernaIreng/Putih/Merah utawa Ireng/Putih/Merah
▶Komunikasi 2 Arah Nirkabel Antarane Sistem Sampeyan lan Layar
▶Diaktifake ing pirang-pirang basa, Bisa Nuduhake Informasi Kompleks
▶Layanan Tata Letak lan Label Konten (OEM & ODM) sing Bisa Disesuaikan
▶LED kedhip-kedhip kanggo ngelingake Indikator
▶Didukung dening Table Top nganggo Adaptor
▶Gampang Diinstal, Diintegrasi, lan Dirawat
Platform kontrol terpusat awan EATACCN nggampangake sampeyan nganyari lan ngrancang cithakan label, sing ndhukung setelan jadwal, owah-owahan rega massal, lan integrasi API karo sistem POS/ERP sampeyan.
Protokol nirkabel kita nggunakake energi sing luwih sithik amarga teknologi terobosan lan nggunakake komponen kunci infrastruktur ESL saka toko sing terhubung sing ngidini para pengecer nyambung langsung karo para pelanggan nalika nggawe keputusan. Label Rak Elektronik kita kasedhiya nganggo LED utawa tanpa LED gumantung saka panjaluk sampeyan.
SPESIFIKASI UMUM
| Ukuran Layar | 1,54 inci |
| Bobot | 26 g |
| Penampilan | Pelindung Pigura |
| Chipset | Instrumen Texas |
| Bahan | ABS |
| Dimensi Total | 53,5*38,8*15mm/2,1*1,53*0,59 inci |
| OPERASI | |
| Suhu Operasi | 0-40°C |
| Wektu Urip Baterei | 5-10 taun (2-4 pembaruan saben dina) |
| Baterei | CR2450*2ea (Baterai sing Bisa Diganti) |
| Kekuwatan | 0.1W |
*Umur baterei gumantung saka frekuensi pembaruan
| GAMBAR | |
| Area Tampilan | 26,9x26,9mm/1,54 inci |
| Werna Tampilan | Ireng & Putih & Abang / Ireng & Putih & Kuning |
| Mode Tampilan | Tampilan Matriks Titik |
| Resolusi | 200 × 200 piksel |
| DPI | 183 |
| Tahan banyu | IP53 |
| Lampu LED | Ora ana |
| Sudut Pandang | > 170° |
| Wektu Refresh | 16 detik |
| Konsumsi Daya Refresh | 8 mA |
| Basa | Multi-Basa Kasedhiya |
Ningkatake akurasi
Salah sawijining kaluwihan utama label rak elektronik yaiku menehi akurasi sing luwih apik, mbantu ngilangi kesalahan sing ana gandhengane karo label manual. Contone, kesalahan manungsa asring nyebabake rega sing salah, sing nyebabake pelanggan kuciwa lan ilang pendapatan. Kanthi label rak elektronik, pengecer bisa nganyari rega lan informasi liyane kanthi wektu nyata, kanggo mesthekake kabeh akurat lan paling anyar.
Fleksibilitas sing luwih gedhe
Kauntungan utama liyane saka label rak elektronik yaiku fleksibilitas sing ditawakake. Pengecer bisa kanthi gampang ngganti rega utawa informasi produk yen perlu, sing migunani banget nalika musim puncak utawa dodolan liburan. Kapabilitas iki ngidini pengecer nanggapi kahanan pasar kanthi luwih cepet, saengga nambah dodolan lan bathi.
Pira rata-rata wektu tunggu?
Kanggo conto, wektu tunggu kira-kira 7-14 dina. Kanggo produksi massal, wektu tunggu yaiku 20-30 dina sawise nampa pembayaran deposit. Wektu tunggu dadi efektif nalika (1) kita wis nampa deposit sampeyan, lan (2) kita entuk persetujuan pungkasan sampeyan kanggo produk sampeyan. Yen wektu tunggu kita ora cocog karo tenggat wektu sampeyan, aja ragu-ragu hubungi kita kanggo penanganan. Ing kabeh kasus, kita bakal nyoba nyukupi kabutuhan sampeyan. Ing umume kasus, kita bisa nindakake.
Apa sampeyan bisa nyedhiyakake dokumentasi sing cocog?
Ya, kita bisa nyedhiyakake umume dokumentasi kalebu Sertifikat Analisis / Kesesuaian; Asuransi; Asal, lan dokumen ekspor liyane yen dibutuhake.