▶Komunikasi menyang unit ESL kanthi otomatis ing setelan awal
▶Komunikasi bi-arah kanthi kecepatan dhuwur
▶Instalasi sing gampang, colok & gunakake Kapasitas dhuwur lan jangkoan sing amba
| Spesifikasi Umum | |
| Model | YAP-01 |
| Frekuensi | 2.4GHz-5GHz |
| Tegangan Kerja | 4.8-5.5V |
| Protokol | Zigbee (pribadi) |
| Chipset | Instrumen Texas |
| Bahan | ABS |
| Ukuran total (mm) | 178*38*20mm |
| Operasional | |
| Suhu Operasi | 0-50⁰C |
| Kacepetan Wifi | 1167Mbps |
| Jangkoan njero ruangan | 30-40m |
| POE (Pool) | Dhukungan |